Sigortalı Nakliyat

 

Aydınlıkevler sigortalı nakliyat
Sigortalı Nakliyat

Ev ve işyerini taşımak isteyenlerin en çok üzerinde durdukları konu, eşyalarının hasarsız bir şekilde taşınmasını nasıl sağlayacaklarıdır. Eşyaların öngörülebilen problemlerin hiçbiri dolayısı ile hasar almaması için gerekli önlemleri alabilecek profesyonellikte bir firma ile güvenli nakliye mümkündür. Ancak öngörülemeyen nakliye problemleri de bulunmaktadır. Beklenmedik problemlerin telafi edilebilmesi için ise; Aydınlıkevler sigortalı nakliyat hizmeti alınması gerekmektedir. Firmamız uygun fiyatlar ile eşya sayısına ya da niteliğine bakmadan bütün eşyalar için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin taşınma sürecinde mağduriyet yaşamalarının önüne geçilebilmektedir. Aydınlıkevler Nakliyat olarak geçmişte verdiğimiz hasarsız nakliye hizmetlerimiz, referansımız niteliğindedir.

Aydınlıkevler Sigortalı Nakliyatın Gerekliliği

Taşınma süreci oldukça zorlu bir süreç olduğu için firmamız bu sürecin daha kolay ve hasarsız şekilde atlatılabilmesi için her geçen gün hizmet seçeneklerini yenilemekte ve hizmet kalitesini de arttırmaya çalışmaktadır. İşinin ehli olmayan bir firma tarafından nakliye sürecinin yönetilmesi durumunda eşyaların çalınması, kaybolması, fiziksel hasar görmesi gibi geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşılabilmektedir. Bu problemlerin önüne geçilebilmesi için ise profesyonel ve deneyimli bir firmadan hizmet alınmalıdır. Firmaların sigortalı nakliyat hizmeti verip vermediklerine dikkat edilmelidir. Aydınlıkevler sigortalı nakliyatın önemi taşınma sürecinde oldukça fark edildiği için firmamız müşterilerimize hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti verirken eşyaların sigortalanmasına imkan tanımaktadır. Özellikle maddi açıdan daha değerli veya manevi değeri olan antika eşyalarının nakliyesini talep eden müşterilerimiz, sigortalı nakliyatı tercih etmektedirler.

Nakliyede Deneyimin ve Güvenin İsmi

Uzun yıllardır nakliye sektöründe var olmamız ve daha geniş bir kitleye ulaşmamız, müşterilerimizin isteklerine kulak veriyor olmamızdan ve eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlayacak hizmet seçenekleri sunuyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimize deneyimli ve güvenilir nakliye hizmeti sunmak için deneyimli bir ekip ile çalışmakta ve geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Ancak müşterilerimizin beklenmedik kazalardan dolayı mağdur olmayacaklarından emin olabilmeleri için sigortalı nakliyat ile eşyalarına tam koruma sağlayabilmemiz mümkündür. Bu sayede eşyaları herhangi bir sebepten ötürü zarar alır ise; bu zararı firmamız karşılamaktadır.

 

Uygun Fiyatlı Aydınlıkevler Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştırabilecek her nakliye hizmetine kolaylıkla ulaşabilmelerini, bu süreçte bütçelerinin sarsılmamasını ve ihtiyaç duydukları hizmetleri kısıtlı bütçeleri nedeni ile almaktan vazgeçmemelerini amaçlamaktayız. Bu sebeple fiyat politikamızda kar marjını düşük tutmakta ve nakliyede uygun bir fiyat politikasını benimsemekteyiz. Her bütçeden kişinin zorlanmadan nakliye hizmeti alabilmesini amaçlamaktayız. Aldıkları hizmet fark etmeksizin bütün müşterilerimize yüksek kalitede ve uygun fiyatlı hizmet sunmayı istemekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde her geçen gün gelişen teknolojinin sektörümüze sağladığı modern araç ve ekipmanlar ile nakliye maliyetini azaltabilecek çözümler aramaktayız. Daha az maliyetle daha kaliteli nakliye hizmeti verdiğimizde müşterilerimize bunun yansıması daha uygun fiyatlar ile olmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<