Şehirler Arası Nakliyat

 

Aydınlıkevler şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat konusunda en fazla özen gösterilmesi gereken hizmet, Aydınlıkevler şehirler arası nakliyat hizmeti olmaktadır. Taşınma süreci başlı başına yorucu bir süreçken bir de uzak mesafe taşımacılık yapılması durumunda çok fazla risk ortaya çıkmaktadır. Aydınlıkevler Nakliyat olarak Ankara’da hizmet verdiğimiz müşterilerimizin eşyalarını istedikleri şehre maksimum 3 gün içerisinde nakliye edebilmekteyiz.

Şehirler Arası Mesafe Fark Etmeksizin Taşımacılık Hizmeti

Uzak mesafelerde nakliyat hizmeti veren firmamız; mesafe fark etmeksizin hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmetlerini yüksek kalitede vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin her yerine eşya taşıyabilmekteyiz. Bu süreçte eşyalar araç içerisinde oldukça uzun süre duracakları için eşyaların düzgün paketlenmesi ve araç içerisinde doğru konumlandırılması oldukça önemli olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır nakliye hizmeti verdiği için uzak mesafe taşımacılıkta meydana gelebilecek olan problemleri önceden tespit ederek bu problemleri ortadan kaldırmaya yönelik önlemler almaktadır. Deneyimli ekibimiz araç içerisinde eşyaların birbirlerine çarparak hasar almasını önlemekte ve aynı zamanda yırtılmayacak şekilde eşyaları paketlemektedirler. Nakliye esnasında yaşanabilecek beklenmedik problemlere karşı önlem almayı tercih eden müşterilerimiz ise sigortalı nakliyat hizmeti talep edebilmektedirler.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Nakliye Firması

Nakliye sektöründe uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden bir firma olarak zaman içerisinde sektörde meydana gelen değişimlere ve yeniliklere uyum sağlayarak yüksek kalitede şehirler arası nakliye hizmeti veren bir firma haline gelmekteyiz. Hizmetlerimiz, müşterilerimizin nakliye esnasında karşılaşabilecekleri bütün problemlere yapıcı bir şekilde yaklaşarak onların beklentileri doğrultusunda şekillendirdiğimiz hizmetler olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı nakliye ekibimiz de benimsemektedir. Müşterilerimize karşı güler yüzlü olan ekibimiz; nakliye konusunda deneyimli, genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik nakliye hizmetleri verdiğimiz için almak istedikleri hizmetleri bize iletmeleri yeterli olmaktadır. Nakliye ekibimiz buna yönelik araçları, ekipmanları ve malzemeleri hazırlamaktadır.

Tecrübeli Kadromuz İle Nakliye Hizmeti

Eşya taşımacılığının işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılması sonucunda birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple firmamız bu problemleri ortadan kaldırabilmek için alanında deneyim kazanmış olan kişiler ile nakliye ekiplerini oluşturmaktadır. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimizin herhangi bir iş yükü almalarına gerek olmadan eşyalarını yeni adreslerine taşımaktayız. Bu süreçte kullanılacak olan malzeme ve ekipmanları ise ekibimiz getirmektedir ve müşterilerimizin herhangi bir malzeme temini yapmalarına gere olmamaktadır. Firmamızın sunduğu nakliye hizmetleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturan müşterilerimize asansörlü araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.
  • Ev veya ofis fark etmeden her alan için eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
  • Eşyalarını en doğru şekilde nasıl paketleyeceğini bilemeyen ya da eşya paketleme ile uğraşmak istemeyen müşterilerimizin eşyaları nakliye ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir.
  • Eşyaları için yeni bir adres bulamayan müşterilerimiz için Aydınlıkevler eşya depolama hizmeti vermekteyiz ve eşyalarını istedikleri kadar süre depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

 

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<