Şehir İçi Nakliyat

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Aydınlıkevler şehir içi nakliyat
Aydınlıkevler şehir içi nakliyat

Taşınma süreci oldukça yorucu ve stresli bir süreçtir. Aydınlıkevler Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde yeterli özen gösterilmez ise; eşyaların hasar alması gibi oldukça büyük problemler ortaya çıkabilmektedir. Aydınlıkevler Nakliyat olarak bu problemleri önlemek amacı ile müşterilerimizin eşyalarının eski evlerinden yeni evlerine hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için gerekli şartları oluşturmaktayız. Alanında uzman nakliye ekiplerimiz ile taşınma sürecinin her anında müşterilerimize iş bırakmadan nakliye sürecini tamamlamaktayız. Ankara’da hizmet veren firmamız; Ankara’nın bütün ilçelerine ve köylerine ulaşım sağlayabilecek araçları geniş araç filosunda bulundurmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat’ta Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aydınlıkevler Şehir içi nakliyat dikkat edilecek noktalara bakıldığında; dikkat edilmesi gereken detaylar göz önüne alınarak nakliye hizmeti verildiğinde, taşınma problemsiz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız bu süreçte müşterilerimizin isteklerini yerine getirmenin yanı sıra çevreye karşı duyarlı olmayı da önemsemektedir. Taşınma sırasında çevreye ve çevrede oturan insanlara zarar vermeyecek şekilde eşyalar evden çıkartılmaktadır. Ayrıca bu süreçte müşterilerimize verilen sürenin aşılmaması önemsendiği için öncesinde trafik koşulları dikkate alınarak nakliye planlaması yapılmaktadır. Firmamız her nakliye hizmetini yeni bir deneyim olarak görüp üzerine katarak hizmet vermeye devam ettiği için şehir içi nakliyat hizmetleri konusunda oldukça dikkatli olmaktadır.

Güvenilir Aydınlıkevler  Nakliyat Hizmeti

Şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmetlerinde eşyaların ulaştırılacağı yeni adres oldukça yakın mesafede olduğu için tehlikenin daha az olduğu düşünülse de, eşyaların doğru paketlenmemesi ve nakliye aracına düzgün yerleştirilmemesi durumunda zarar görebilmesi mümkündür. Bu sebeple eşya paketleme ve eşyaların yeni adreslerine aktarılması konusunda deneyimli bir ekip ile çalışılması gerekmektedir. Firmamız nakliye şartlarına uygun olan araç ve ekipmanları belirleyerek özenli bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Bu süreçte müşterilerimize verilen hizmet ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi nakliye ekiplerimiz yapmaktadırlar. Müşterilerimizin beklenmedik aksaklıklar karşısında da eşyalarını güvende tutmak istemeleri durumunda ise; kendilerine Aydınlıkevler sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarını bize teslim ettikten sonra eşyaların yeni adreslerine ulaşana kadar aldıkları her hasarı firmamız tazmin etmektedir.

İhtiyaca Uygun Aydınlıkevler Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Aydınlıkevler Nakliyat olarak geniş hizmet seçeneklerimiz ve her nakliye şartına uygun araçların bulunduğu filomuz ile müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Nakliye sürecinin müşterilerimiz için daha kolay hale gelmesi için ihtiyaca göre belirlenecek nakliyat seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. Eşyaların doğru ambalajlar ile paketlenmesine vakti olmayan müşterilerimiz için ekiplerimiz eşya paketleme hizmeti vermektedir. Eşyalarının aktarılacağı yeni adres henüz hazır değil ise; bu süreçte müşterilerimizin eşyaları depolarımızda muhafaza edilmektedir. Bütün evin ya da ofisin eşyalarını taşımak yerine sadece birkaç parça eşyasının taşınmasını isteyen müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre uygun şartları yaratacak hizmetleri vermekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<