Parça Eşya Taşımacılığı

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Aydınlıkevler parça eşya taşıma
Aydınlıkevler parça eşya taşıma

Ticari kaygılar sebebi ile birçok nakliye firmasının vermeyi tercih etmediği hizmet olan Aydınlıkevler parça eşya taşımacılığı hizmeti, firmamız tarafından uygun fiyatlar ile uzun yıllardır verilmektedir. Az sayıda eşyayı müşterilerimizin kendilerinin taşımaya çalışmalarının fiziksel sorunlara yol açabileceğini düşünerek geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile eşya sayısı fark etmeden müşterilerimizin eşyalarını yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecini stres yaşamadan atlatmalarını sağlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetinin Kapsamı Nedir?

Ankara Parça eşya taşıma hizmeti; yaşam alanındaki ya da ofisteki bütün eşyaların değil, sadece birkaç parça eşyanın taşınması anlamına gelmektedir. Eşyaların sayısı ya da büyüklüğü fark etmeden firmamız bir veya birkaç parça eşyanın taşınması için hizmet vermektedir. Bu noktada sadece birkaç parça eşya olduğu için müşterilerimiz araçları ile kendilerinin taşıyabileceğini düşünüp nakliye firmasına ihtiyaçlarının olmadığına karar verebilmektedirler. Ancak bazı eşyaların en az hasar ile taşınabilmesi için profesyonel bir görüşe ihtiyaç duyulmaktadır. Fiziksel güç ve hangi teknikler ile eşyaların paketlenip taşınması gerektiği konusunda yardıma ihtiyaç duyabilmektedirler. Firmamız eşya sayısına bakmadan aynı güvenilir hizmeti müşterilerimize sunmaktadır.

Nakliye sektöründe parça eşya taşıma konusunda bir boşluk bulunmaktadır. Birçok firma bu hizmeti vermemektedir ve bu hizmeti veren bazı firmalar da kar marjını çok yüksek tutarak yüksek fiyatlar ile bu hizmeti vermektedirler. Ancak pratik ve Aydınlıkevler hızlı nakliyenin adresi olan firmamız; uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Eşya sayısı ve eşyaların aktarılacağı yeni adresin nerede olduğu gibi kriterler doğrultusunda uygun fiyat belirlemekteyiz.

Bir kaç Eşya İçin Güvenli Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin ambalaj ve koli masrafları olmamaktadır. Ekiplerimiz belirtilen saatte adrese geldiklerinde, yanlarında eşyaların paketlenmesi ve demontajının yapılması için gerekli olan malzemeler bulunmaktadır. TSE standartlarında, birinci kalite ve tek kullanımlık ambalajlar ile eşyalar nakliye esnasında hasar görmeyecek şekilde ekiplerimiz tarafından paketlenmektedirler. Maddi ya da manevi değeri olan eşyaların daha güvenli şekilde taşınabilmesi için taşımasını ve paketlemesini ekiplerimizin yapması daha sağlıklı sonuçları ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimizin de eşyalarını sigortalatabilme ve eşyaların herhangi bir hasar alması durumunda firmamızdan hasar tutarını talep edebilme hakları bulunmaktadır.

Kaliteli Hizmet İle Parça Eşya Taşımacılığı

Aydınlıkevler Parça eşya taşımada kalite konusunda uzun yıllardır hizmet kalitemizi bozmadan ve daha da iyileştirmeye çalışarak hizmet vermekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak Ankara’da hizmet veriyor olsak da müşterilerimizin birkaç parça eşyalarının bütün Türkiye’ye nakliyesini yapabilmekteyiz. Her bütçeye uygun, müşteri memnuniyeti odaklı, bireysel ve kurumsal müşteri olması fark etmeksizin her müşterimize güvenli nakliye hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Eşya sayısının azlığı dolayısı ile müşterilerimiz zaman ya da hizmet kalitesi konusunda herhangi bir fark ile karşılaşmadan özenli nakliye hizmeti alabilmektedirler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<