Ofis Taşımacılığı

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Aydınlıkevler ofis taşımacılığı
Aydınlıkevler ofis taşımacılığı

Aydınlıkevler Ofis taşımacılığı, firmamızın uzun yıllardır hizmet verdiği bir alan olup kurumsal müşterilerimizin ofis eşyalarını hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşıyarak bu konuda güven veren bir firma haline gelmekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak ofis eşyalarının zarar görmemesi için doğru ambalajlar ile paketlenmesine ve birbirlerine çarparak hasar almamaları için nakliye aracına doğru yerleştirilmesine özen göstermekteyiz. Gerek olması durumunda ofis eşyalarının demontesini ekiplerimiz yapmaktadır ve eşyaların her parçasını aynı özen ile paketlemektedirler. Eşyalar yeni adreslerine taşındığında da eşyaların tekrar montajının yapılması ekiplerimizin sorumluluğunda olan bir durumdur.

Ofis Taşımacılığı Önemli Noktalar Aydınlıkevler

Ofiste birkaç eşya değişikliği yapmak ya da ofisi bambaşka bir yere taşımak, ev taşımacılığından bile daha zahmetli bir durumdur. Ofisteki eşyalar çoğunlukla iş ile ilgili elektronik eşyalar ve değerli belgeler oldukları için Aydınlıkevler ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalar oldukça fazladır. Eşyaların hasar görmemesi için güvenilir ve profesyonel bir nakliye firması tercih etmeye özen gösterilmelidir.

Firmamız kurumsal müşterilerine eşya paketleme, eşya depolama, hızlı ve güvenli nakliye hizmeti vermektedir. Ofis eşyaları hasar almayacak şekilde doğru ambalaj malzemeleri ile paketlenmekte ve ofisten asansörlü nakliye araçları gibi eşyaların daha hasarsız çıkartılabilmesini sağlayan araçlar ile çıkartılmaktadır. Hem Ankara içerisinde hem de şehir dışında bir adrese eşyaları hasarsız bir şekilde taşıyabilecek donanıma sahip bir firmayız.

7/24 Aydınlıkevler Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen müşterilerimize istedikleri gün ve saat aralığında nakliye hizmeti verebilmekteyiz. En az bir iş günü öncesinde firmamız ile iletişime geçmeleri, almak istedikleri hizmetleri belirtmeleri ve nakliye planlaması yapabilmek için ofisleri ile ilgili ihtiyaç duyduğumuz bilgileri vermeleri yeterli olmaktadır. Ofis ortamlarında işlerin aksamaması oldukça önemli olduğu için kurumsal müşterilerimizin işlerini aksatmayacak şekilde, hızlı ve belirtilen saat aralıklarına uyarak nakliye hizmeti vermekteyiz. Ofis eşyaları oldukça değerli olduğu için müşterilerimiz ofis eşyalarının güvenle taşınacağından emin olmak isteyebilmektedirler. Bu durumda sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyalarının herhangi bir hasar alma durumunda bu hasarı firmamız tazmin etmektedir.

Aydınlıkevler Ofis Taşımacılığında Deneyimin Adresi

Aydınlıkevler Nakliyat olarak sadece ev taşımacılığında değil, aynı zamanda ofis taşımacılığında da tercih edilen bir nakliye firması olarak bilinmekteyiz. Deneyimli nakliye ekiplerimiz, geniş araç filolarımız, Aydınlıkevler asansörlü nakliye araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ile eşyaların daha pratik şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Ofis eşyalarının en güvenli şekilde nasıl paketlenmesi gerektiği, eşyaların ofisten çıkartılması için doğru tekniğin ne olduğu, nakliye aracına eşyaların hasar almayacak şekilde nasıl yerleştirileceği gibi konularda deneyimli ve eğitim almış olan nakliye ekipleri ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olduğumuz için bu süreçte ekiplerimiz müşterilerimize detaylı bilgi vermektedirler ve özel istekleri olması halinde bu isteklere göre nakliye sürecini yönetmektedirler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<