Hakkımızda

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Hakkımızda Aydınlıkevler Nakliyat olarak uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren ve her geçen gün daha geniş kitleye ulaşmayı başarabilmiş olan bir firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aydınlıkevler evden eve nakliyat firması olarak Ankara’da hizmet vermeye başlamış olup günümüzde artık kurumsal müşterilerimize de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hem Ankara için hem de Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti veren firmamız; eşya sayısı fark etmeksizin hasarsız şekilde eşyaların yeni adreslerine nakliyesini sağlamaktadır.

Hakkımızda Nakliye Firmaları İçerisinde Güvenin Adresi

En ufak bir aksaklık ve hata ile nakliyesi yapılan eşyaların zarar görebilmeleri gibi durumlar yaşanabileceği için profesyonel bir nakliye firması ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Ticari kaygılar ile nakliye hizmeti veren, gerekli araç ve ekipmanları temin etmemiş olan nakliye firmalarından hizmet alanlar ise; taşınma esnasında eşyalarına hor davranılması ve mağdur edilmeleri sebebi ile nakliye firmalarına karşı oldukça güvensizdirler. Ancak senelerdir nakliye sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız; hem şehir içi hem de Aydınlıkevler şehirler arası nakliyat konusunda güvenin adresi olmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilediğimiz ve müşterilerimizi önemsediğimiz için ortaya çıkan nakliye işlemi de problemsiz olmaktadır. Taşınma sırasında sık yapılan hataları önceden tespit ederek bu hatalara karşı önlemler almakta ve taşınma sürecini de buna göre yönetmekteyiz. Eşyaların büyüklükleri, nakliyelerinin gerçekleşeceği yeni adresin mesafesi fark etmeksizin bütün nakliye işlemlerinde güvenliği sağlayabilecek donanımda bir firma olmaktayız.

Hakkımızda
Hakkımızda

İhtiyaca Uygun Nakliye Hizmeti

Nakliye firması olarak taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri vermekteyiz. Nakliye firmasının sadece eşyaları evden çıkartarak yeni adrese aktarmak için değil aynı zamanda taşınma sürecini kolaylaştırabilecek bütün hizmetleri vermek için var olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple taşınacak olan eşyaların demontesi ve paketlenmesinden eşyaların yeni adrese ulaştırıldıktan sonra montajına kadar her aşamayı ekiplerimiz gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan beklentilerini ve ihtiyaç duydukları hizmetleri belirtmeleri yeterli olmaktadır. İhtiyaca uygun Aydınlıkevler ev taşımacılığı hizmetini buna göre belirlemekte ve müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetlere uygun araç ve ekipmanlar ile nakliye sürecini yönetmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Yüksek Kalitede Taşımacılık Hizmeti

Aydınlıkevler Nakliyat olarak toplumun her kesimine ve her ihtiyaca hitap eden bir nakliye firması olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştırabilecek hizmetleri sunarken bu hizmetler için de uygun fiyatlar belirlemekteyiz. Her geçen gün hizmet şartlarımızı iyileştirmeye çalışmakta ve hizmet kalitemizi yükseltmek için araç ve ekipmanlarımızı geliştirmekteyiz. Eşya taşımacılığını çok daha hızlı ve güvenli hale getirebilmek için Aydınlıkevler asansörlü nakliyat hizmeti gibi çözümler bulmaktayız. Müşterilerimizden sadece aldıkları hizmetin ücretini almaktayız ve fiyatlarımızda da kar marjını düşük tutarak herkese ulaşabilmeyi hedeflemekteyiz. Firmamızdan nakliye hizmeti alan müşterilerimize bu süreçte herhangi bir sorumluluk yüklememekte ve bütün aşamaları ekiplerimiz ile beraber biz gerçekleştirmekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

<