Evden Eve Nakliyat

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Aydınlıkevler evden eve nakliyat
Aydınlıkevler evden eve nakliyat

Aydınlıkevler Evden eve nakliyat konusunda müşterilerimize hem hızlı hem ekonomik hem de güvenli nakliye hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Eşyaların paketlenmesi, asansörlü araçlar ile evden çıkartılması, nakliye araçlarına yüklenmesi ve yeni adrese aktarılması aşamalarında müşterilerimizin herhangi bir problem yaşamamaları adına gerekli önlemleri almakta ve yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak uzun yıllardır sektörde edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile müşterilerimiz için ev taşıma sürecini rahat hale getirmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat ve Ev Taşımanın En Kolay Yolu

Taşınma sürecinde olan müşterilerimize ev taşımayı kolaylaştıran seçenekler sunmakta ve taşınma sürecinin kendileri için daha kolay olmasını sağlamaktayız. Taşınma süreci oldukça stresli bir süreç olduğu için müşterilerimizin bu süreçte hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorulmalarını önleyecek hizmetler ile evlerini taşımaktayız. Hizmet seçeneklerimizi ve kalitemizi her geçen gün daha da arttırmayı amaçladığımız bu dönemde, her müşterimize eşit derecede özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısına ya da ödeyecekleri nakliye ücretine bakmadan her birinin eşyalarını sıfır hata ile taşımaktayız. Her bütçeden müşterimizin taşınma sürecinin kabusa dönmesini engellemekteyiz. Ticari kaygılar ile özellikle öğrencilerin birkaç parça eşyasını taşırken mağdur olmalarına neden olan nakliye firmalarının bıraktıkları izleri, kaliteli hizmetimiz ile silmeyi hedeflemekteyiz.

Hasarsız Aydınlıkevler Ev Taşıma Hizmeti

Taşınma sürecinin taşınacak olan kişiler için bu kadar stresli olmasının ve gözde büyütülmesinin esas nedeni, geçmiş kötü nakliye tecrübeleri dolayısı ile eşyaların hasar alabileceğinin düşünülmesidir. Ancak firmamız müşterilerimizin eşyalarını en hasarsız şekilde yeni adresine taşıyabilmek için gerekli güvenlik önlemlerini almakta, doğru teknikler ile hizmet vermekte ve nakliye konusunda tecrübeli olan çalışanlar ile nakliye hizmeti vermektedir. Maddi ya da manevi değerinin olması fark etmeksizin müşterilerimizin bütün eşyalarını hasar almayacak şekilde evlerinden çıkartmakta ve nakliye aracında hasar almaması için de buna göre yerleştirmekteyiz. Ancak sigortalı Aydınlıkevler ev taşıma hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarını sigortalamamız da mümkündür. Sigortalanan eşyalarının aldığı bütün hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır ve müşterilerimiz mağdur edilmemektedir.

Hızlı Aydınlıkevler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Taşınma sürecinin makul süresinden çok daha uzun sürmesi, hem taşınacak olan müşterilerimizin gündelik işlerinin aksamasına hem de psikolojik olarak bu süreçte yıpranmalarına neden olabilmektedir. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimiz için nakliye sürecini en hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimiz müşterilerimizin belirttikleri tarihler içerisinde talep ettikleri hizmete göre nakliye sürecinin ne kadar süreceğini önceden müşterilerimize belirtmektedir. Ankara’da hizmet veren firmamız Ankara içerisindeki taşınma işlemlerinde aynı gün içerisinde, şehir dışı nakliyat işlemlerinde ise maksimum 3 gün içerisinde nakliye sürecini tamamlamaktadırlar. Hızlı nakliyat hizmeti ile müşterilerimiz için süreç yorucu hale gelmeden ve uzamadan taşınma süreci sonlanmaktadır. Geniş araç filomuz, asansörlü nakliye araçlarımız, tecrübeli ve güler yüzlü nakliye ekibimiz ile müşterilerimiz için taşınma sürecini hem hızlı hem de ekonomik hale getirmekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<