Eşya Paketleme

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_btn title=”Bireysel Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1523235884981{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”115″][vc_btn title=”Kurumsal Çözümler” style=”flat” shape=”square” color=”theme_style_1″ size=”lg” align=”left” i_icon_fontawesome=”fa fa-user-o” button_block=”true” add_icon=”true” css=”.vc_custom_1524533709301{margin-bottom: -3px !important;}”][vc_wp_custommenu nav_menu=”116″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading source=”post_title” link=”url:%2Fhakkimizda%2F|||”][vc_text_separator][vc_column_text]

Aydınlıkevler eşya paketleme
Aydınlıkevler eşya paketleme

Eşya Paketleme ve taşınma sürecinin en yorucu aşamalarından biri de eşya paketleme aşamasıdır. Günlük hayatın yorgunluğu içerisinde bir de eşyaları doğru şekilde paketlemek birçok müşterimiz için eziyet haline gelmektedir. Ancak Aydınlıkevler Nakliyat olarak sadece müşterilerimizin eşyalarını bir noktadan başka bir noktaya taşımayı değil, başlı başına taşınma sürecinde kendilerine destek olmayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple Ankara’da hizmet veren firmamız, müşterilerimizin talep etmeleri durumunda eşya paketleme işlemini üstlenmektedir. Üstelik paketlenecek olan eşyaların birinci kalite ambalajlarını da ekiplerimiz yanlarında getirdikleri için müşterilerimizin bu süreçte ambalaj masrafı olmamaktadır.

Eşya Paketleme Hizmetinin Önemi Nedir?

Taşınma aşamasında olan müşterilerimiz için nakliye firması seçerken en önemli kriter, eşyaları hasarsız bir şekilde taşıyabilecek olan bir firma belirlemektir. Firmamız seneler içerisinde edindiği tecrübe ile beraber eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınması için alınması gereken güvenlik önlemlerini belirlemekte ve almaktadır. Bu noktada eşya paketlemenin önemi devreye girmektedir ve doğru paketlenmemiş bir eşyanın hasar almadan yeni adresine taşınabilmesi mümkün değildir. Eşyaların en hasarsız şekilde taşınabilmeleri için ise belirli paketleme teknikleri vardır ve bu konuda müşterilerimizin paketlemeyi kendilerinin yapmalarından ziyade bir profesyonelden yardım almaları tavsiye edilmektedir.

Firmamız eşya paketleme ve asansörlü nakliyat işlemi yaparken öncelikle demontajı yapılması gereken eşyaların demontesini yapmaktadırlar. Ardından eşyaların her parçasını ayrı ayrı doğru şekilde paketlemekte ve nakliye aracına yerleştirmekteyiz. Mutfak eşyası, ayna, cam, elektronik eşya gibi değerli ve kırılabilecek eşyalar özel olarak paketlendikleri için problemsiz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Ayrıca eşyaları yeni adreslerine ulaştırdıktan sonra demontesi yapılmış olan eşyaların montajını da ekiplerimiz gerçekleştirmektedir.

Doğru Ambalajlar  Hizmeti

Aydınlıkevler eşya paketleme
Aydınlıkevler eşya paketleme

Firmamız çalışanları; alanlarında uzman, eğitim almış, hangi eşyanın hangi ambalaj ile paketlenmesinin daha doğru olacağını bilen ve doğru teknikler ile nakliye hizmeti veren dinamik kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların daha güvenli şekilde taşınabilmeleri için doğru eşya paketleme ve depolama teknikleri ile ambalajlanması gerekmektedir. TSE standartlarına uygun ambalajlar kullanarak tek kullanımlık koli ve ambalajlar ile paketleme hizmeti vermekteyiz. Kırılabilecek eşyalar ya da buruşabilecek kıyafetler için özel paketleme seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin eşya paketleme sürecini kendilerinin yönetebilmesi mümkün olduğu gibi belirledikleri birkaç parça eşya ya da bütün eşyaları için firmamızdan eşya paketleme hizmeti alabilmeleri mümkündür.

Eşya Paketleme Ücretlerimiz Nasıldır?

Aydınlıkevler Nakliyat olarak ticari kaygıları bir kenara itip kaliteli nakliye hizmetini uygun fiyatlar ile vermeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple kar marjımızı düşük tutarak hem müşterilerimizin eşyalarının güvenle yeni adreslerine ulaşmalarını sağlamaktayız hem de taşınma sürecini bütçeleri sarsılmadan atlatabilmelerine yardımcı olmaktayız. Günlük hayatlarındaki rutinlerini aksatabilecek eşya paketleme işlemini fiyatları sebebi ile tercih etmeyip bu süreçte yorulmalarını istememekteyiz. Eşya paketleme fiyatlarımızın uygun olmalarının yanı sıra, paketlenecek olan eşya sayısına ve paketlemede kullanılacak olan malzemelere göre fiyatları belirlenmekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL

<