Eşya Depolama

 

Aydınlıkevler Eşya Depolama
Aydınlıkevler Eşya Depolama

Eşyaların mevcut adreslerinden taşınmalarının gerekmesi fakat taşınacakları yeni adresin hazır olmaması durumunda, müşterilerimize yardımcı olmak amacı ile Aydınlıkevler eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimize sıfır hasar garantili nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşyalarının herhangi bir hasar almayacakları şekilde depolarımıza yerleştirilmesine özen göstermekteyiz. Uygun ortam şartlarını sağlayarak eşyalarını korumaktayız. Depolanacak olan eşyaların demontesi ve paketlenmesi gibi aşamalarda da deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Eşya Depolama Hizmetinin Amacı Nedir?

Eşyalar için acil bir yer bulmak isteyenler, eşyalarının yeni adresleri belli olana kadar eşyalarını depolarımızda tutabilmektedirler. Böylece hem eşyaları mevcut adreslerinden yeni adreslerine gidene kadar herhangi bir şekilde zarar görmemektedir hem de yeni bir ev ya da ofis bulmaya çalışırken acele ile karar vermelerine gerek olmamaktadır. Müşterilerimizin eşya depolama hizmeti almak istediklerine dair firmamız ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Ardından belirlenen gün ve saatte ekiplerimiz eşyaların taşınacağı adrese gitmekte ve müşterilerimizin eşyalarını özenli bir şekilde nakliye araçlarına yükleyerek depolarımıza götürmektedir. Müşterilerimiz eşyalarını istedikleri kadar süre depolarımızda muhafaza edebilme hakkına sahiptirler. Eşyaların taşınacağı yeni adresi belirledikten sonra firmamız ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Firmamız eşyaları yeni adreslerine güvenli bir şekilde nakliye etmektedir. Nakliye esnasında yanlış kişilerin seçilmesi ya da eşyaların telaşla taşınması gibi durumlarda eşyalar hasar alabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin firmamız tarafından sunulan profesyonel depolama ve nakliye hizmetlerinden yararlanmaları, daha güvenli sonuçlar almalarına sebebiyet vermektedir.

Güvenli Aydınlıkevler Eşya Depo

Ankara Eşya Depolama
Ankara Eşya Depolama

Eşyalarının bir süre başka bir yerde kalması gereken müşterilerimiz; daha sonrasında eşyalarını teslim ettikleri şekilde bulabilmeleri için profesyonel Aydınlıkevler eşya depolama hizmeti veren bir firmayı tercih etmelidirler. Firmamız sunduğu her hizmetin arkasında olup hizmet kalitesini her müşterisi için eşit tutmakta ve her geçen gün de iyileştirmeye çalışmaktadır. Asansörlü nakliyat geniş, güvenilir ve havalandırma sistemi bulunan eşya depolarımız vardır. Eşya depolarımızda hiçbir müşterimizin eşyası bir başka müşterimizin eşyası ile karıştırılmamaktadır. Ayrıca eşyaların çalınması ya da rutubetten zarar görmesi gibi bir durum da ihtimal dahilinde değildir. Müşterilerimizin eşyalarını türlerine göre özel ambalajlar ile paketlemekte ve zarar görmeyecek şekilde depolarımızda konumlandırmaktayız. Müşterilerimize her ne kadar eşyalarının zarar görmeyeceğini taahhüt ediyor olsak da, tercih etmeleri durumunda sigortalı depolama hizmeti verebilmekteyiz. Böylece eşyalarının bizde olduğu süre içerisinde gördüğü herhangi bir hasarı firmamız üstlenmektedir.

Aydınlıkevler Eşya Depolama Ücretlerimiz Nasıldır?

Aydınlıkevler Eşya depolama fiyatlarını oldukça ekonomik tutarak müşterilerimizin yeni yer arayışında oldukları bu süreçte bir de bütçelerini zorlamalarını istememekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile sektörde faaliyet gösterdiğimiz için müşterilerimizin eşyalarını güvenli şartlar altında muhafaza etmekteyiz. Depolama şartlarımızı her geçen gün iyileştirmeye çalışırken bu süreçte müşterilerimizden aldığımız ücretleri de uygun fiyatlı olarak tutmaya devam etmekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<