Aydınlıkevler Evden Eve Taşımacılık

Aydınlıkevler evden eve nakliyat
Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat

Aydınlıkevler evden eve taşımacılık konusunda uzun yıllardır deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç filomuz ile güvenli nakliye hizmeti vermekteyiz. Aydınlıkevler Nakliyat olarak sektördeki başarılı faaliyetlerimiz ile profesyonel nakliye firmaları içerisinde anılmakta ve diğer nakliye firmaları ile kıyaslandığında öne çıkmayı başarmış bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için bu süreçte müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz. Türkiye’nin her yerine eşya taşımacılığı yapabilmekteyiz. Hem ev hem de ofis taşımacılığı yapabilecek ekipmanlara ve araçlara sahip olan bir firma olarak müşterilerimize eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşınacağının garantisini vermekteyiz. İletişim adreslerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçmeleri ve nakliyenin gerçekleşmesini istedikleri günü belirtmeleri sonucunda sürecin planlamasını ekiplerimiz üstlenmektedir.

Aydınlıkevler Evden Eve Taşımacılık ve Nakliye Firması Seçiminin Önemi

Taşınma sürecinin problemsiz geçirilebilmesi, eşyaların hasar almadan en hızlı şekilde yeni adreslerine ulaştırılabilmesi için doğru nakliye firmasının tercih edilmesi gerekmektedir. Nakliye firmasının önemi, taşınma sürecinde hem ruhsal olarak hem de maddi olarak zarara uğramama noktasında devreye girmektedir. Müşterilerimizi mağdur etmemeye ve onları memnun etmeye odaklanarak hizmet politikamızı belirlemekteyiz. Müşterilerimize en iyi nakliye hizmetini vermeyi amaçlamaktayız. Her daim müşterilerimize karşı yapıcı yaklaşmakta ve nakliye sürecinde izleyeceğimiz yolu detayları ile müşterilerimize aktarmaktayız. Onay verdikleri yöntemler ile nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizin mağdur olmamaları amacı ile olası bir hasar durumunda müşterilerimizin zararlarını karşılamayı taahhüt ettiğimiz hizmetler de vermekteyiz.

 

Geniş Araç Filosu İle Nakliye Hizmeti

Firmamız nakliye sektöründe verdiği hizmetlerin en profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli olan araç, ekipman ve malzemelere sahip olan bir firmadır. Geniş araç filomuz bulunmaktadır. Asansörlü araçlardan büyük nakliye araçlarına kadar birçok aracı araç filomuzda bulundurmakta ve bu araçların bakımlarını da düzenli olarak yaptırmaktayız. Belirli periyotlarda araç filomuzdaki araçları da yenilemekteyiz. Her nakliye hizmetinde kullanılan aracın nakliye hizmeti tamamlandıktan sonra temizliğini sağlamaktayız. Eşyaların demontesi, montajı ve nakliyesi esnasında kullanılan bütün ekipmanlarımızın düzenli olarak bakımlarının yapılmasının yanı sıra, bu ekipmanların doğru kullanımına hakim olan kişileri nakliye ekiplerimize dahil etmekteyiz. Bu sayede Aydınlıkevler güvenli nakliye hizmeti verebilmekte ve nakliye esnasında yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçebilmekteyiz.

Aydınlıkevler Ev Taşımacılığında Hizmetler

Aydınlıkevler Nakliyat olarak Ankara’da hizmet veriyor olsak da Ankara içi taşımacılık faaliyetleri haricinde şehir dışı nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Müşterilerimize nakliye için eşya sayısı sınırı koymamaktayız. Birkaç parça eşya veya bütün evin eşyası için firmamız ile iletişime geçerek nakliye hizmeti talep edebilmeleri mümkündür. Hızlı olmak kadar güvenli hizmet vermeyi de amaçladığımız için asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat gibi hizmet seçenekleri sunmaktayız. Aydınlıkevler Evden eve nakliyede sunulan hizmetlerimize baktığımızda; eşyaların paketleme aşamasına vakti olmayan ya da eşyalarını paketlemek ile uğraşmak istemeyen müşterilerimize eşya paketleme, yeni taşınacakları adres henüz hazır olmayanlara eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri gün ve saatte kendilerine nakliye hizmeti vermekteyiz.

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL


Bir cevap yazın

<