Aydınlıkevler Eşya Taşımacılık

Aydınlıkevler eşya taşıma
Aydınlıkevler eşya taşıma

Aydınlıkevler eşya taşımacılık konusunda tecrübeli nakliye ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile güvenli nakliye hizmeti vermekteyiz. Profesyonel bir şekilde yapılmadığı sürece oldukça can sıkıcı sorunlara neden olabilecek nakliye sürecini müşterilerimiz için kötü hatırlanmayacak, problemsiz bir sürece dönüştürebilmek için yüksek kalitede taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Aydınlıkevler Nakliyat olarak uzun yıllardır Ankara’da müşterilerimize eşya paketlemeden şehir dışı nakliyata kadar birçok nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Aydınlıkevler Eşya Taşımacılık Deneyimli Nakliye Ekibi

Taşıma sürecinin problemsiz olarak tamamlanabilmesi için birçok faktörün bir araya gelmesi gerekmektedir. Doğru ekipmanların ve doğru tekniklerin kullanılmasının yanı sıra deneyimli bir ekip ile nakliye sürecinin yönetilmesi gerekmektedir. İşinin ehli olmayan bir nakliye çalışanın eşyayı yanlış paketlemesi ya da yanlış yerleştirmesi sonucunda telafisi olmayan problemler ortaya çıkabilmektedir ve eşyalar hasar alabilmektedir. Bu zamana kadar nakliye firmalarının yaptıkları en büyük hatalar da deneyimsiz nakliye çalışanları yüzünden meydana gelmiş olan hatalardır.

Uzman nakliye ekibimiz ile uzun yıllardır hizmet veriyor olmamız ve nakliye ekibimizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızı benimsiyor olmaları sebebi ile müşterilerimize hasarsız nakliye hizmeti sunmaktayız. Nakliye sektörü ile ilgili deneyimi olan, eşyaların nasıl paketlenmesi ve taşınması gerektiği konusunda bilgili, genç, dinamik, güler yüzlü ve müşterilerimizin süreç içerisinde sordukları bütün soruları yanıtlaması gerektiğini bilen kişileri nakliye ekibimize dahil etmekteyiz. Özenli ve hızlı nakliye hizmeti vermeye odaklanmış, kriz yönetimi konusunda iyi olan kişiler ile nakliye ekibimizi oluşturmaktayız.

Profesyonel ve Güvenilir Nakliye Firması

Taşınma süreci hali hazırda zor ve yorucu bir süreç olmaktadır. Yanlış nakliye firmasının seçilmesi ile beraber bu süreç çok daha zorlu hale gelmektedir. Nakliye sürecinin problemsiz bir şekilde atlatılması ve olabilecek en kolay şekilde gerçekleştirilmesi için doğru nakliye firması tercih edilmelidir. Firmamız geniş araç filosu, geniş yelpazede sunduğu nakliye hizmetleri ve hasarsız nakliye teminatı ile doğru nakliye firması olduğunu sektörde geniş bir kitleye kanıtlamıştır. Profesyonel ekipmanlar ile süreci planlı ve profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Bu sebeple müşterilerimiz taşınma süreçlerinin ne kadar sürede tamamlanacağını ve bu süreçte firmamızın vereceği hizmetleri önceden bilmektedirler. Firmamız tarafından kendilerine taşınma süreci ile ilgili herhangi bir iş ya da sorumluluk verilmemektedir.

Uygun Fiyatlar İle İhtiyaca Uygun Taşımacılık Hizmetleri

Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tespit ederek buna göre bir nakliye planı hazırlamaktayız. Elektronik veya kırılma tehlikesi olan eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimiz için sigortalı nakliyat, eşyalarının taşınacağı yeni adresleri hazır olmayanlar için eşya depolama, eşyalarının paketlenmesini talep edenler için eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimiz ihtiyaç duydukları hizmetleri zorlanmadan talep edebilsinler diye uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Her bütçeden bireyin ihtiyacına uygun nakliye hizmeti talep edebileceği bir firma olmayı amaçlamaktayız.

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL


Bir yanıt yazın

<