Asansörlü Nakliyat

 

Aydınlıkevler asansörlü nakliyat
Aydınlıkevler asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat aşınma sürecinin daha hızlı ve kolay olabilmesi için Ankara’da faaliyet gösteren firmamız her geçen gün hizmet kalitesini daha da iyileştirmektedir ve Aydınlıkevler asansörlü nakliyat hizmetimiz ile hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırmaktayız. Aydınlıkevler Nakliyat olarak taşımacılık sektöründeki yenilikleri takip ederek müşterilerimizin binalarının yüksek olup olmamasına bakmadan her müşterimize kaliteli nakliye hizmetini ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir?

Aydınlıkevler Asansörlü nakliye yapabilmek için eşyaların alınacağı ve taşınacağı bina hakkında yükseklik gibi bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Geniş araç filosuna sahip olan firmamızın metrelerce yüksekliğe ulaşabilecek asansörlü araçları bulunmaktadır. Dolayısı ile yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimizin de asansörlü nakliyat hizmeti almaları konusunda herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Eşyalar asansörlü araçlar ile aşağıya indirilirken güvenlik konusunda herhangi bir problemin çıkmaması için ekiplerimiz asansörlü araçların paletlerini binaya doğru ve sağlam açı ile yerleştirmeye özen göstermektedirler. Ardından sabitleme işlemi yaparak eşyaları asansörlü araçlara yüklemektedirler. Çoğunlukla geniş pencere, balkon ve teras gibi her eşyanın çıkartılabileceği genişliğe sahip olan alanlara palet yerleştirilmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalar çok daha pratik ve kısa süre içerisinde taşınabilmektedir. Nakliye ekiplerinin iş yükünü de hafifleten bir yöntemdir. Nakliye hizmetinin maliyetini azalttığı için müşterilerimize de uygun fiyatlar ile sunabildiğimiz bir nakliye hizmetidir. Ancak asansörlü araçların nasıl yerleştirilmesi ve sabitlenmesi gerektiğini bilmeyen nakliye firmaları ile taşınma işlerinin yürütülecek olması halinde, oldukça tehlikeli olabilecek bir hizmet olduğu için işinin ehli firmalar ve ekipler tarafından kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Eşyalar Asansörlü Araçlara Yüklenmeden Önce Nasıl Hazırlanır?

Aydınlıkevler asansörlü nakliye
Aydınlıkevler asansörlü nakliye

Nakliye işlemi sırasında demontesi yapılabilecek eşyalar olduğu gibi paketlenerek taşınmamaktadır. Eşyaların demonte edilmeden asansörlü araçlara yerleştirilmeleri, eşyaların hasar alma riskini arttıran bir durumdur. Firmamız taşınan eşyaların demontajını üstlenmektedir. Hem eşyaların araçta daha az yer kaplamaları hem de hasar almamaları için yapılan bir işlemdir. Kapı kolları, ayaklar, kapaklar ve taşınacak olan eşyalarda dışarıya doğru çıkıntı oluşturan her parçanın demontajı deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Demontaj yapabilmek için gerekli olan malzemeleri de ekibimiz yanlarında getirmektedir.

Demontesi yapılan eşyaların her parçasının tek tek paketlenmesi ile de firmamız ilgilenmektedir. Üzerlerinde vida ya da çıkıntı bırakabilecek herhangi bir parça bırakılmadığı gibi güvenli bir şekilde paketlenmeden de nakliye aracına yükleme yapılmamaktadır. Bu sayede asansörlü araçlar ile daha da hızlı hale gelen nakliye işleminin çok daha kısa sürede tamamlanabilmesi sağlanmaktadır.

Aydınlıkevler Asansörlü Nakliyat Ücretleri Nasıldır?

Aydınlıkevler Asansörlü nakliyat fiyatları; taşınacak olan eşya sayısına, eşyaların alınacağı ve taşınacağı binanın yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Binanın yüksekliği arttıkça eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli olan dikkat ve risk de artış göstermektedir. Aydınlıkevler Şehirler Arası Nakliyat olarak uzun yıllardır müşterilerimizin taşınma sürecini daha kolay atlatmalarını sağlamaktayız ve asansörlü araçlarımız ile güvenilir nakliye hizmeti vermekteyiz.

 

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL
<