Altındağ Evden Eve Taşımacılık

Altındağ evden eve Taşımacılık
Altındağ Evden Eve Taşımacılık

Altındağ evden eve taşımacılık konusunda eşya sahiplerine büyük kolaylık sunmayı hedefleyen firmamız, ev taşımacılığında ortaya çıkabilecek olan riskleri en aza indirmeyi hedeflemekte ve müşterilerimiz tarafından yapılan geri dönüşlere göre her geçen gün hizmet kalitesini daha da iyileştirmektedir. Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını güvenli, hasarsız, hızlı ve ekonomik bir şekilde yeni adreslerine taşımaktayız. Ankara’da faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’nin herhangi bir bölgesine eşyaların taşınmasını sağlayabilmektedir. Bu süreçte müşterilerimizin yorumlarını ve taleplerini dikkate alarak nakliye planımızı buna göre şekillendirmekteyiz.

Aydınlıkevler Evden Eve Taşımacılık Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız eşyaların sayıları ya da niteliği fark etmeden güvenilir nakliye hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörde her daim daha iyi hizmet sunmayı amaçlayarak kendisini geliştiren firmamızın bu zamana kadar hasarsız hizmet verdiği müşterileri referans olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile nakliye sürecini daha kolay hale getirmek için uğraşan firmamız, bu zamana kadarki başarısı ile hala sektörde edinmiş olduğu yeri koruyabilmektedir.

Nakliye hizmeti sırasında müşterilerimizin eşyaları hasar almadığı gibi müşterilerimize zaman kaybı gibi kayıplar da yaşatmamaktayız. Müşterilerimizi herhangi bir şekilde mağdur etmeyerek güvenilirliğimizi sarsmamaktayız. Müşterilerimizin eşyalarını kendilerinin taşımaları oldukça riskli olacağı için hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile eşyalarını istedikleri yere hasarsız bir şekilde taşımaktayız. Bu süreçte sigortalı nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimizin eşyalarının alabileceği olası hasarları firmamız karşılamaktadır ve müşterilerimiz mağdur olmamaktadır.

Doğru Ekipman ve Araçlar İle Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık faaliyetlerinin problemsiz ve profesyonel bir şekilde sürdürülebilmesi için doğru ekipmanların ve araçların kullanılıyor olması gerekmektedir. Firmamız nakliye sektöründe yaşanan gelişmeleri takip etmektedir ve son teknoloji ekipmanları bünyesine katmıştır. Eşya paketleme, eşyalar yeni adresine taşınırken kullanılacak ekipmanlar, eşyaların demontesi ve montajı sırasında kullanılacak olan bütün ekipmanlarımız mevcuttur. Ayrıca bu ekipmanları kullanabilecek kalifiyede kişiler ile çalışmaktayız. Ekipmanlarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmakta ve bu süreçte müşterilerimizden herhangi bir ekipman ya da malzeme talep etmemekteyiz.

Geniş araç filomuzda Altındağ asansörlü nakliyat araçlarından kamyonetlere kadar birçok araç bulunmaktadır. Müşterilerimizin nakliyesini talep edebilecekleri eşya sayılarına, eşyalarının nakliye edileceği mesafeye göre uygun araçlarımız bulunmaktadır. Bu araçların düzenli temizlikleri ve bakımları yapılmaktadır. Ayrıca kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde çıkabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi amacı ile belirli periyotlarda araçlar yenilenmektedir.

Ev Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Aydınlıkevler Nakliyat olarak müşterilerimize hem hızlı hem ekonomik taşınma deneyimi yaşatmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimizin talep ettikleri hizmetlere ve nakliye için ayırdıkları bütçeye bakmadan her birine kaliteli nakliye hizmeti sunmaktayız. 7 gün 24 saat boyunca talep ettikleri gün ve saatlerde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taşınma sırasında yapabilecekleri bütün eylemleri kapsayan hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Eşya depolama, eşya paketleme, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktayız.

Kaç Odalı EvNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık
1+1 Nakliye Ücretleri700 – 1000 TL
2+1Nakliye Ücretleri1200 – 1500 TL
3+1Nakliye Ücretleri1600 – 2000 TL
4+1Nakliye Ücretleri2500 – 3500 TL
Boş Araç Kamyon FiyatlarıNakliye Ücretleri250 – 500 TL


Bir cevap yazın

<